Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 417 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
My Son (2021) me Titra Shqip

My Son (2021) me Titra Shqip

Nov. 03, 2021France95 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë


Përshkrimi i Filmit

Edmond Murray është një baba i ri, djali i të cilit papritmas zhduket. Kthehet në qytetin ku jeton ish-gruaja e tij në kërkim të përgjigjeve, Edward e gjen veten gjithnjë e më të hutuar dhe të frikësuar kur bëhet e qartë se djali është rrëmbyer. I detyruar të hetojë vetë edhe në mjedise veçanërisht të errëta, Murray përfundon i përfshirë në një mister të thellë.

My Son (2021) me Titra Shqip
My Son (2021) me Titra Shqip
My Son (2021) me Titra Shqip
My Son (2021) me Titra Shqip
My Son (2021) me Titra Shqip
My Son (2021) me Titra Shqip
My Son (2021) me Titra Shqip
My Son (2021) me Titra Shqip
My Son (2021) me Titra Shqip
My Son (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal My Son
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

K.G.F: Chapter 2 (2022) me Titra Shqip
Drift GTR (2008) me Titra Shqip
A Guide to Second Date Sex (2019) me Titra Shqip
The Misfits (2021) me Titra Shqip
Away We Go (2009) me Titra Shqip
Bad Education (2004) me Titra Shqip
Big Eyes (2014) me Titra Shqip
The Last Samurai (2003) me Titra Shqip
Painted Skin: The Resurrection (2012) me Titra Shqip
Honey 2 (2011) me Titra Shqip
Cordelia 2020
Testament of Youth (2014) me Titra Shqip