Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 69 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
My Heart Can’t Beat Unless You Tell It To (2020) me Titra Shqip

My Heart Can’t Beat Unless You Tell It To (2020) me Titra Shqip

Apr. 15, 2020United States89 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Dwight dhe Jessie luftojnë për të mbajtur gjallë vëllain e tyre të vogël të sëmurë. Për të pasur sukses në qëllimin e tyre, ata duhet ta ushqejnë atë me gjak njerëzor.

My Heart Can’t Beat Unless You Tell It To (2020) me Titra Shqip
My Heart Can’t Beat Unless You Tell It To (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal My Heart Can't Beat Unless You Tell It To
Vlerësimi IMDb 6.2 438 vota
Vlerësimi TMDb 5.8 3 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Teenage Vampire (2020) me Titra Shqip
Flag Day (2021) me Titra Shqip
Attila (2001) me Titra Shqip
Boogie (2021) me Titra Shqip
Brokeback Mountain 2005
Sniper: Reloaded 2011
Kickboxer 5: The Redemption 1995
Glamour Girls (2022) me Titra Shqip
Hotel Poseidon (2021) me Titra Shqip
The Railway Children Return (2022) me Titra Shqip
Martesa aka The Marriage (2017) Film Shqiptar
A Cowgirl’s Song (2022) me Titra Shqip