Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 213 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
My Father’s Violin (2022) me Titra Shqip

My Father’s Violin (2022) me Titra Shqip

Jan. 21, 2022Turkey112 Min.TV-14
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Përmes pikëllimit të tyre të përbashkët dhe lidhjes me muzikën, një vajzë jetime lidhet me xhaxhain e saj violinist të suksesshëm emocionalisht të përmbajtur.

My Father’s Violin (2022) me Titra Shqip
My Father’s Violin (2022) me Titra Shqip
My Father’s Violin (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Babamın Kemanı
Vlerësimi IMDb 6.4 2,499 vota
Vlerësimi TMDb 8.1 148 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

When I Consume You (2021) me Titra Shqip
The Fault in Our Stars (2014) me Titra Shqip
Ray Donovan: The Movie (2022) me Titra Shqip
Eiffel (2021) me Titra Shqip
Breakthrough (2019) me Titra Shqip
Paris, 13th District (2021) me Titra Shqip
Malcolm X (1992) me Titra Shqip
Serial Killer 1 (2015) me Titra Shqip
Black Mass (2015) me Titra Shqip
Little Miss Sunshine (2006) me Titra Shqip
Ignatius of Loyola (2016) me Titra Shqip
Where the Truth Lies (2005) me Titra Shqip