Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 285 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
My Best Friend’s Exorcism (2022) me Titra Shqip

My Best Friend’s Exorcism (2022) me Titra Shqip

Miqësia e vërtetë ia vlen të shkosh në ferr dhe të kthehesh.Sep. 29, 2022Canada96 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Viti është 1988. Abby dhe Gretchen kanë qenë shoqet më të mira që nga klasa e katërt. Pasi një mbrëmje me zhytje të dobët shkon në mënyrë katastrofike, Gretchen fillon të veprojë … ndryshe, gjë që e bën Abby të dyshojë se shoqja e saj më e mirë mund të pushtohet nga një demon. Me ndihmën e disa aleatëve të pamundur, Abby fillon një kërkim për të shpëtuar Gretchen. Por a është miqësia e tyre mjaft e fuqishme për të mundur djallin?

My Best Friend’s Exorcism (2022) me Titra Shqip
My Best Friend’s Exorcism (2022) me Titra Shqip
My Best Friend’s Exorcism (2022) me Titra Shqip
My Best Friend’s Exorcism (2022) me Titra Shqip
My Best Friend’s Exorcism (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal My Best Friend's Exorcism
Vlerësimi IMDb 5.4 1,927 vota
Vlerësimi TMDb 6.058 43 vota

Regjizori

Damon Thomas
Regjizori

Aktorët

Amiah Miller isGretchen
Gretchen
Cathy Ang isGlee Tanaka
Glee Tanaka
Rachel Ogechi Kanu isMargaret Chisolm
Margaret Chisolm
Chris Lowell isChristian Lemon
Christian Lemon
Clayton Royal Johnson isWallace Stoney
Wallace Stoney
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Asphalt Burning (2020) me Titra Shqip
Sex Weather (2018) me Titra Shqip
Making Monsters (2019) me Titra Shqip
Happy Feet Two (2011) me Dublim Shqip
Balls of Fury (2007) me Titra Shqip
Pixels (2015) me Titra Shqip
V/H/S/2 (2013) me Titra Shqip
Dorm Daze 2 2006 me Titra Shqip
Thor: Ragnarok (2017) me Titra Shqip
Playing God (2021) me Titra Shqip
Toubab (2021) me Titra Shqip
Clifford the Big Red Dog (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit