Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 107 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
My Babysitter the Superhero (2022) me Titra Shqip

My Babysitter the Superhero (2022) me Titra Shqip

Ajo është jashtë për të shpëtuar botën, në shtëpi në kohë për darkë!May. 17, 202283 Min.
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një djalë adoleshent dhe motra e tij e vogël futen në një aventurë të ngarkuar me adrenalinë kur zbulojnë se kujdestarja e tyre familjare është në fakt super heroi legjendar i njohur si Agent-Action.

My Babysitter the Superhero (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal My Babysitter the Superhero

Regjizori

Aktorët

Maile Flanagan isPatty Robinson / Agent-Action
Patty Robinson / Agent-Action
Justin Ellings isBrewster Banner
Brewster Banner
Zoephia isKimmy Banner
Kimmy Banner
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Christmas with the Kranks (2004) me Titra Shqip
G-Force (2009) me Dublim Shqip
Wolfwalkers 2020
Better Nate Than Ever (2022) me Titra Shqip
A Boy Called Christmas (2021) me Titra Shqip
Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul (2017) me Titra Shqip
Die Abrafaxe – Unter schwarzer Flagge (2001) me Dublim Shqip
The Boss Baby (2017) me Dublim Shqip
Paws of Fury: The Legend of Hank (2022) me Titra Shqip
Inside Out (2015) me Titra Shqip
Home Alone 4 (2002) me Titra Shqip
Shrek 5 (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit