Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 213 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Murder at Yellowstone City (2022) me Titra Shqip

Murder at Yellowstone City (2022) me Titra Shqip

Në një qytet të dyshuarish, një burrë qëndron i akuzuar.Jun. 24, 2022126 Min.
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një ish-skllav që mbërrin në Yellowstone City, Montana, një ish-qytet i shkretë i lulëzimit tani në rënie, duke kërkuar një vend për ta quajtur shtëpi. Në të njëjtën ditë, një kërkues lokal zbulon ar – dhe vritet.

Murder at Yellowstone City (2022) me Titra Shqip
Murder at Yellowstone City (2022) me Titra Shqip
Murder at Yellowstone City (2022) me Titra Shqip
Murder at Yellowstone City (2022) me Titra Shqip
Murder at Yellowstone City (2022) me Titra Shqip
Murder at Yellowstone City (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Murder at Yellowstone City
Vlerësimi TMDb 5.4 8 vota

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Droving (2020) me Titra Shqip
Prometheus (2012) me Titra Shqip
Shutter Island (2010) me Titra Shqip
She was the Deputy’s Wife 2021
The Pink Panther 2 (2009) me Titra Shqip
Arrowhead (2017) me Titra Shqip
Don’t Look Back (2009) me Titra Shqip
The Duke of Burgundy (2014) me Titra Shqip
Secret Window (2004) me Titra Shqip
Where the Crawdads Sing (2022) me Titra Shqip
Paranormal Activity: Next of Kin (2021) me Titra Shqip
The Empty Man (2020) me Titra Shqip