Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 501 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3viewsb.com
Munich: The Edge of War (2021) me Titra Shqip

Munich: The Edge of War (2021) me Titra Shqip

Dec. 31, 2021United Kingdom129 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Vjeshtë 1938: Evropa është në prag të luftës, Adolf Hitler përgatitet të pushtojë Çekosllovakinë dhe qeveria e Neville Chamberlain është e dëshpëruar për një zgjidhje paqësore. Nëpunësi civil britanik Hugh Legat dhe diplomati gjerman Paul von Hartmann udhëtojnë për në Mynih për një konferencë të thirrur urgjentisht ndërsa presioni bëhet gjithnjë e më i madh. Fillimi i negociatave i sheh dy miqtë e vjetër në rrezik serioz dhe në qendër të një rrjeti nënshtrimesh politike. Sytë e botës janë të gjithë në konferencë, por a mund të shmanget lufta? Dhe nëse po, me çfarë kostoje?

Munich: The Edge of War (2021) me Titra Shqip
Munich: The Edge of War (2021) me Titra Shqip
Munich: The Edge of War (2021) me Titra Shqip
Munich: The Edge of War (2021) me Titra Shqip
Munich: The Edge of War (2021) me Titra Shqip
Munich: The Edge of War (2021) me Titra Shqip
Munich: The Edge of War (2021) me Titra Shqip
Munich: The Edge of War (2021) me Titra Shqip
Munich: The Edge of War (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Munich: The Edge of War
Vlerësimi IMDb 6.6 169 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 12 vota

Regjizori

Aktorët

George MacKay isHugh Legat
Hugh Legat
Jannis Niewöhner isPaul von Hartman
Paul von Hartman
Sandra Hüller isHelen Winter
Helen Winter
Jeremy Irons isNeville Chamberlain
Neville Chamberlain
August Diehl isFranz Sauer
Franz Sauer
Ulrich Matthes isAdolf Hitler
Adolf Hitler
Mark Lewis Jones isSir Osmund Cleverly
Sir Osmund Cleverly
Alex Jennings isSir Horace Wilson
Sir Horace Wilson
Martin Kiefer isHeinrich Himmler
Heinrich Himmler
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

We Can Be Heroes (2020)
The Hollow Point (2016) me Titra Shqip
Sylvie’s Love 2020
Lansky (2021) me Titra Shqip
Beowulf & Grendel (2005) me Titra Shqip
Blue Bayou (2021) me Titra Shqip
The Intern – A Summer of Lust (2019) me Titra Shqip
Dangerous Liaisons (2022) me Titra Shqip
Jockey (2021) me Titra Shqip
The Good Shepherd 2006
The Duke of Burgundy (2014) me Titra Shqip
Nothing Like the Holidays (2008) me Titra Shqip