Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 364 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh
Multiverse (2021) me Titra Shqip

Multiverse (2021) me Titra Shqip

Disa dyer nuk duhet të hapen kurrë.Nov. 12, 2021Canada93 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Katër studentë të shkëlqyer të universitetit detyrohen të përballen me veten në mënyra të tmerrshme kur eksperimenti i tyre i Fizikës Kuantike çon në një ekzistencë paralele të ngatërruar që i lë ata të pyesin se kush janë dhe çfarë është e vërtetë.

Multiverse (2021) me Titra Shqip
Multiverse (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Multiverse
Vlerësimi IMDb 4.1 231 vota
Vlerësimi TMDb 4.8 4 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Bumblebee 2018
My Father’s Violin (2022) me Titra Shqip
Milk (2008) me Titra Shqip
Rainbow: A Private Affair (2017) me Titra Shqip
U311 Cherkasy (2020) me Titra Shqip
Blue Bayou (2021) me Titra Shqip
Dirty Work (2018) me Titra Shqip
Hansan: Rising Dragon (2022) me Titra Shqip
The Wannabe (2015) me Titra Shqip
A Thursday (2022) me Titra Shqip
Contact (1997) me Titra Shqip
Mafia Inc. (2020) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit