Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1006 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh
Muddy (2021) me Titra Shqip

Muddy (2021) me Titra Shqip

Dec. 10, 2021India137 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
6.3 3 vota

Përshkrimi i Filmit

Muthu dhe kushëriri i tij Karthi kanë rënë, por kur rivali i këtij të fundit në garat me baltë duket se do të fitojë një kompeticion të rëndësishëm, a do të bashkohen vëllezërit?

Muddy (2021) me Titra Shqip
Muddy (2021) me Titra Shqip
Muddy (2021) me Titra Shqip
Muddy (2021) me Titra Shqip
Muddy (2021) me Titra Shqip
Muddy (2021) me Titra Shqip
Muddy (2021) me Titra Shqip
Muddy (2021) me Titra Shqip
Muddy (2021) me Titra Shqip
Muddy (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal മഡ്ഡി
Vlerësimi IMDb 9.3 2,191 vota
Vlerësimi TMDb 7 1 vota
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Franklyn (2008) me Titra Shqip
Blade (1998) me Titra Shqip
Risen (2021) me Titra Shqip
Rogue One: A Star Wars Story 2016
Jurassic Island (2022) me Titra Shqip
Rogue Hostage (2021) me Titra Shqip
12 Rounds 2: Reloaded (2013) me Titra Shqip
The Man with the Iron Fists 2 2015
Respect the Jux (2022) me Titra Shqip
Enemy (2013) me Titra Shqip
The Crow (1994) me Titra Shqip
Amsterdam (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit