Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 31 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sblongvu.com
Mr. Holmes (2015) me Titra Shqip

Mr. Holmes (2015) me Titra Shqip

Njeriu pas mitit.Jun. 19, 2015United Kingdom104 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë


Përshkrimi i Filmit

Në vitin 1947, i pensionuar prej kohësh dhe afër fundit të jetës së tij, Sherlock Holmes përballet me një kujtesë jo të besueshme dhe duhet të mbështetet tek djali i shërbëtores së tij ndërsa ai rishikon çështjen ende të pazgjidhur që çoi në pensionimin e tij.

Mr. Holmes (2015) me Titra Shqip
Mr. Holmes (2015) me Titra Shqip
Mr. Holmes (2015) me Titra Shqip
Mr. Holmes (2015) me Titra Shqip
Mr. Holmes (2015) me Titra Shqip
Mr. Holmes (2015) me Titra Shqip
Mr. Holmes (2015) me Titra Shqip
Mr. Holmes (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Mr. Holmes
Vlerësimi IMDb 6.8 65,083 vota
Vlerësimi TMDb 6.471 1,658 vota

Regjizori

Bill Condon
Regjizori

Aktorët

Ian McKellen isSherlock Holmes
Sherlock Holmes
Laura Linney isMrs. Munro
Mrs. Munro
Hiroyuki Sanada isTamiki Umezaki
Tamiki Umezaki
Roger Allam isDr. Barrie
Dr. Barrie
Frances de la Tour isMadame Schirmer
Madame Schirmer
Hattie Morahan isAnn Kelmot
Ann Kelmot
Phil Davis isInspector Gilbert
Inspector Gilbert
Patrick Kennedy isThomas Kelmot
Thomas Kelmot
John Sessions isMycroft Holmes
Mycroft Holmes
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Brazdat aka Furrows (1973) Film Shqiptar
Pagglait 2021
ECCO (2019) me Titra Shqip
The Battle at Lake Changjin: Water Gate Bridge (2022) me Titra Shqip
Step Up All In (2014) me Titra Shqip
The One I Love (2014) me Titra Shqip
4.3.2.1 (2010) me Titra Shqip
La Soga: Salvation (2022) me Titra Shqip
Monsters and Men (2018) me Titra Shqip
Ronin (1998) me Titra Shqip
Life of Pi (2012) me Titra Shqip
The White Tiger (2021)