Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 179 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Mousa (2021) me Titra Shqip

Mousa (2021) me Titra Shqip

Aug. 11, 2021Egypt101 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një student i universitetit inxhinierik shpik robotin e parë të këtij lloji në Lindjen e Mesme, në një përpjekje për t’u hakmarrë për vdekjen e babait të tij dhe për të arritur drejtësinë, gjë që e bën atë të ndiqet nga autoritetet.

Mousa (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal موسى
Vlerësimi IMDb 6.4 1,120 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 3 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) me Titra Shqip
F9 (2021) me Titra Shqip
Reminiscence (2021) me Titra Shqip
The Night Comes for Us (2018) me Titra Shqip
The Old Guard (2020) me Titra Shqip
Major (2022) me Titra Shqip
Green Lantern (2011) me Titra Shqip
Black Crab (2022) me Titra Shqip
Tag (2018) me Titra Shqip
Extraction (2015) me Titra Shqip
Getaway Plan (2017) me Titra Shqip
Pride Jewel (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit