Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 46 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
Mother at War (2020) me Titra Shqip

Mother at War (2020) me Titra Shqip

Bota është në luftë, por një grua po lufton të sajënOct. 29, 2020BE100 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

1918. Lufta e Parë Botërore shpërthen në Evropë ndërsa Erna Jensen priret për jetën e saj të zakonshme në shtëpi në Bramstrup, me djalin e saj mendjelehtë, Kalle. Një ditë policia e fshatit vjen për të marrë Kalle për shërbimin ushtarak për Perandorinë Gjermane – pjesë e së cilës është Jutlanda Jugore. Nëse Erna do ta shpëtojë Kallen nga vdekja e sigurt, ajo duhet ta ndjekë atë në të trashë dhe të hollë. Pas një takimi të rastësishëm me një ushtarak të braktisur, ajo tregton identitete. Tani e maskuar si ushtaraku Julius Rasmussen, Erna niset për në front. Në takimet e saj me ushtarët e tjerë dhe në prani të luftës, Ernës zgjohen anë të panjohura. Kjo është historia e një gruaje që nuk do të lejojë që një luftë ta pengojë atë të luftojë për atë që do.

Mother at War (2020) me Titra Shqip
Mother at War (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Erna i krig
Vlerësimi IMDb 6 570 vota
Vlerësimi TMDb 7.6 31 vota

Regjizori

Aktorët

Trine Dyrholm isErna Jensen
Erna Jensen
Ulrich Thomsen isFeldwebel Meier
Feldwebel Meier
Anders W. Berthelsen isAnton Seiersen
Anton Seiersen
Elias Munk isJulius Rasmussen
Julius Rasmussen
Ari Alexander isMax Petersen
Max Petersen
Sylvester Byder isKalle Jensen
Kalle Jensen
Emil Aron Dorph isMathias Hansen
Mathias Hansen
Mads Landelund isChristian Poulsen
Christian Poulsen
Aksel Ojari isFritz Müller
Fritz Müller
Patrick Descamps isFrench Camp Commander
French Camp Commander
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

A Gang Story aka Les Lyonnais (2011) me Titra Shqip
Malcolm & Marie 2021
France (2021) me Titra Shqip
The Kindergarten Teacher (2018) me Titra Shqip
Nothing Like the Holidays (2008) me Titra Shqip
Cyrano (2021) me Titra Shqip
Borgman (2013) me Titra Shqip
Mafia Inc. (2020) me Titra Shqip
The Game (1997) me Titra Shqip
The Voyeur (1994) me Titra Shqip
Palitan (2021) me Titra Shqip
Sniper: Ghost Shooter 2016 me Titra Shqip