Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 268 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
Mortal Kombat 1995 me Titra Shqip

Mortal Kombat 1995 me Titra Shqip

Asgjë në këtë botë nuk ju ka përgatitur për këtë.Aug. 18, 1995United States101 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në fushën e Outworld një turne vendos (një herë për çdo brez) fatin e Tokës. Për nëntë breza Shang Tsung, një prift i lig që ushqehet me forcën e luftëtarëve rivalë të vrarë në luftime, i ka siguruar përparësi njërit prej mbrojtësve të tij. Këtë herë dy burra dhe një grua të ndihmuar nga një burrë i shenjtë thirren për të shmangur rrezikun.

 

Shënim: Mortal Kombat 1995 me Titra Shqip

Reflekse të shpejta, kostume të trillimeve mesjetare, një shfaqje e shkëlqyeshme e arteve marciale, efekte speciale me bollëk; shoqëruar me muzikë goditje dhe pajisje pseudofilozofike, duke pritur “lojën e fundit” përfundimtare. Shohim që filmi është i bazuar në një lojë të famshme video.

Mortal Kombat 1995 me Titra Shqip
Mortal Kombat 1995 me Titra Shqip
Mortal Kombat 1995 me Titra Shqip
Mortal Kombat 1995 me Titra Shqip
Mortal Kombat 1995 me Titra Shqip
Mortal Kombat 1995 me Titra Shqip
Mortal Kombat 1995 me Titra Shqip
Mortal Kombat 1995 me Titra Shqip
Mortal Kombat 1995 me Titra Shqip
Mortal Kombat 1995 me Titra Shqip
Titulli origjinal Mortal Kombat
Vlerësimi IMDb 5.8 111,578 vota
Vlerësimi TMDb 5.8 1,547 vota

Regjizori

Aktorët

Robin Shou isLiu Kang
Liu Kang
Linden Ashby isJohnny Cage
Johnny Cage
Bridgette Wilson isSonya Blade
Sonya Blade
Talisa Soto isPrincess Kitana
Princess Kitana
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Adventures of Pluto Nash (2002) me Titra Shqip
Asphalt Burning (2020) me Titra Shqip
Hotel Transylvania: Transformania (2022) me Titra Shqip
Muddy (2021) me Titra Shqip
Ignatius of Loyola (2016) me Titra Shqip
The Bourne Legacy 2012
Dark Web: Cicada 3301 (2021) me Titra Shqip
Slow West (2015) me Titra Shqip
Die Hard 3: With a Vengeance (1995) me Titra Shqip
Vice (2015) me Titra Shqip
Naked Weapon (2002) me Titra Shqip
X-Men Origins: Wolverine 2009

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit