Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 357 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Moonshot (2022) me Titra Shqip

Moonshot (2022) me Titra Shqip

Gjeni hapësirën për t'u lidhur.Mar. 23, 2022USA104 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në një të ardhme ku Marsi është i teraformuar dhe i kolonizuar nga më të mirat që ka për të ofruar njerëzimi, dy studentë shumë të ndryshëm të kolegjit përfundojnë duke bashkuar forcat dhe hyjnë fshehurazi në një anije kozmike për në planetin e kuq në mënyrë që të bashkohen me të tjerët e tyre të rëndësishëm.

Moonshot (2022) me Titra Shqip
Moonshot (2022) me Titra Shqip
Moonshot (2022) me Titra Shqip
Moonshot (2022) me Titra Shqip
Moonshot (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Moonshot
Vlerësimi IMDb 5.5 14 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 28 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

A Guide to Second Date Sex (2019) me Titra Shqip
Rose Island 2020
Ant-Man and the Wasp 2018
Toy Story 4 (2019) me Dublim Shqip
The Kissing Booth 3 (2021) me Titra Shqip
Bhoot Police (2021) me Titra Shqip
Jan Dara: The Finale (2013) me Titra Shqip
The King of Comedy (1982) me Titra Shqip
Journey to the Center of the Earth (2008) me Titra Shqip
Diary of a Wimpy Kid (2010) me Titra Shqip
Small Engine Repair (2021) me Titra Shqip
Bullets of Justice (2020) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit