Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 92 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
Montana Story (2022) me Titra Shqip

Montana Story (2022) me Titra Shqip

May. 02, 2022USA113 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ndjek nje vëlla e nje moter të larguar ndërsa kthehen në shtëpi në fermën e madhe që dikur e njihnin dhe e donin.

Montana Story (2022) me Titra Shqip
Montana Story (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Montana Story
Vlerësimi IMDb 6.9 303 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 5 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sex Doll (2016) me Titra Shqip
Brazdat aka Furrows (1973) Film Shqiptar
A Bittersweet Life 2005
Needle Boy (2016) me Titra Shqip
Sex Weather (2018) me Titra Shqip
Fib the Truth (2021) me Titra Shqip
Born of Hope (2009) me Titra Shqip
Beyond the Lights (2014) me Titra Shqip
The Cooler (2003)
Draft Day (2014) me Titra Shqip
Malcolm & Marie 2021
A Complicated Story (2013) me Titra Shqip