Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 31 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
Monsters, Inc. (2001) me Titra Shqip

Monsters, Inc. (2001) me Titra Shqip

We Scare Because We Care.Nov. 01, 2001USA92 Min.G
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

James Sullivan dhe Mike Wazowski janë monstra, ata fitojnë jetesën e tyre duke frikësuar fëmijët dhe janë më të mirët në biznes… edhe pse kanë më shumë frikë nga fëmijët sesa nga ata. Kur një fëmijë hyn aksidentalisht në botën e tyre, James dhe Majk papritmas zbulojnë se fëmijët nuk duhet të kenë frikë dhe zbulojnë një komplot që mund të kërcënojë të gjithë fëmijët në mbarë botën.

Monsters, Inc. (2001) me Titra Shqip
Monsters, Inc. (2001) me Titra Shqip
Monsters, Inc. (2001) me Titra Shqip
Monsters, Inc. (2001) me Titra Shqip
Monsters, Inc. (2001) me Titra Shqip
Monsters, Inc. (2001) me Titra Shqip
Monsters, Inc. (2001) me Titra Shqip
Monsters, Inc. (2001) me Titra Shqip
Monsters, Inc. (2001) me Titra Shqip
Monsters, Inc. (2001) me Titra Shqip
Titulli origjinal Monsters, Inc.
Vlerësimi IMDb 8.1 899,641 vota
Vlerësimi TMDb 7.822 15,922 vota

Regjizori

Lee Unkrich
Regjizori

Aktorët

John Goodman isJames 'Sulley' Sullivan (voice)
James 'Sulley' Sullivan (voice)
Billy Crystal isMike Wazowski (voice)
Mike Wazowski (voice)
Steve Buscemi isRandall Boggs (voice)
Randall Boggs (voice)
James Coburn isHenry J. Waternoose III (voice)
Henry J. Waternoose III (voice)
Bob Peterson isRoz (voice)
Roz (voice)
John Ratzenberger isYeti (voice)
Yeti (voice)
Jennifer Tilly isCelia Mae (voice)
Celia Mae (voice)
Frank Oz isJeff Fungus (voice)
Jeff Fungus (voice)
Daniel Gerson isNeedleman / Smitty (voice)
Needleman / Smitty (voice)
Bonnie Hunt isMs. Flint (voice)
Ms. Flint (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Silent Night (2021) me Titra Shqip
Monster Family 2 (2021) me Titra Shqip
Seoul Vibe (2022) me Titra Shqip
Barbershop 2: Back in Business 2004
The Ice Age Adventures of Buck Wild (2022) me Titra Shqip
Modern Times (1936) me Titra Shqip
Red Notice (2021) me Titra Shqip
My Favorite Girlfriend (2022) me Titra Shqip
Frequently Asked Questions About Time Travel (2009) me Titra Shqip
Tom and Jerry Cowboy Up! (2022) me Titra Shqip
Herbie Fully Loaded (2005) me Titra Shqip
Home Team (2022) me Titra Shqip