Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 199 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
Monster’s Ball 2001 me Titra Shqip

Monster’s Ball 2001 me Titra Shqip

Një jetë ndryshimi mund të ndodhë në një moment të vetëm.Jun. 07, 2001United States113 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në jug të Shteteve të Bashkuara: Ashtu si babai i tij Buck, Hank Grotowski gjithashtu punon në parcellën e dënimit me vdekje në burgun vendas. Roja i burgut mësoi të ishte i ftohtë, ndryshe nga djali i tij Sonny, i cili ndoqi hapat e tij. Të dy janë akuzuar për ekzekutimin e Lawrence Musgrove, një i burgosur që pëlqen të bëjë portrete: por kur Hank takon Leticia dhe Tyrell, gruaja dhe djali i të dënuarit, idetë e tij ndryshojnë …

Monster’s Ball 2001 me Titra Shqip
Monster’s Ball 2001 me Titra Shqip
Monster’s Ball 2001 me Titra Shqip
Monster’s Ball 2001 me Titra Shqip
Monster’s Ball 2001 me Titra Shqip
Monster’s Ball 2001 me Titra Shqip
Monster’s Ball 2001 me Titra Shqip
Monster’s Ball 2001 me Titra Shqip
Titulli origjinal Monster's Ball
Vlerësimi IMDb 7 83,806 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 644 vota

Regjizori

Marc Forster
Regjizori

Aktorët

Billy Bob Thornton isHank Grotowski
Hank Grotowski
Halle Berry isLeticia Musgrove
Leticia Musgrove
Heath Ledger isSonny Grotowski
Sonny Grotowski
Sean Combs isLawrence Musgrove
Lawrence Musgrove
Coronji Calhoun isTyrell Musgrove
Tyrell Musgrove
Peter Boyle isBuck Grotowski
Buck Grotowski
Yasiin Bey isRyrus Cooper
Ryrus Cooper
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Life in a Year 2020
Beyond the Mask (2015) me Titra Shqip
Tiger, Blood in the Mouth (2016) me Titra Shqip
Lie with Me (2005) me Titra Shqip
Top Gun: Maverick (2022) me Titra Shqip
Meskina (2021) me Titra Shqip
Trevor: The Musical (2022) me Titra Shqip
The Accountant (2016) me Titra Shqip
Fucking Berlin (2016) me Titra Shqip
Inch’Allah (2012) me Titra Shqip
The Colour Room (2021) me Titra Shqip
Memoria (2021) me Titra Shqip