Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 139 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
Money Trap (2019) me Titra Shqip

Money Trap (2019) me Titra Shqip

Feb. 01, 2019Turkey121 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Asim Noyan mashtron njerëzit me gënjeshtrat dhe lojërat e tij. Asim Noyan dhe banda e tij, të cilët askush tjetër nuk ka mundur t’i kapë, hyjnë përsëri në një hile.

Money Trap (2019) me Titra Shqip
Money Trap (2019) me Titra Shqip
Money Trap (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal Organize İşler: Sazan Sarmalı
Vlerësimi IMDb 6 14,211 vota
Vlerësimi TMDb 5.7 78 vota

Regjizori

Aktorët

Yılmaz Erdoğan isAsım Noyan
Asım Noyan
Kıvanç Tatlıtuğ isSarı Saruhan
Sarı Saruhan
Ezgi Mola isLerzan Berrak
Lerzan Berrak
Bensu Soral isNazlı Noyan
Nazlı Noyan
Safa Sarı isNaim Kulunç
Naim Kulunç
Okan Çabalar isTaklacı Ziya
Taklacı Ziya
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Paul Blart: Mall Cop (2009) me Titra Shqip
Pitch Perfect 3 (2017) me Titra Shqip
Sweet Girl (2021) me Titra Shqip
Sherlock Holmes (2009)
Four to Dinner (2022) me Titra Shqip
Bandidos (1967) me Titra Shqip
Last Knights (2015) me Titra Shqip
The Lost City (2022) me Titra Shqip
A Man Apart (2003) me Titra Shqip
The French Dispatch (2021) me Titra Shqip
Green Lantern (2011) me Titra Shqip
Redirected (2014) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit