Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 9211 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Monamour (2006) me Titra Shqip

Monamour (2006) me Titra Shqip

Zbuloni sekretet më të fshehura në ditarin e Martës.Mar. 08, 2006Italy94 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Marta dhe Dario, të cilët janë martuar për ca kohë, janë në krizë sepse ai i kushton shumë kohë punës dhe neglizhon gruan e tij. Në Mantova, gjatë një udhëtimi pune të Dario, Marta takon francezin Leon dhe mes tyre shpërthen pasioni.

Monamour (2006) me Titra Shqip
Monamour (2006) me Titra Shqip
Monamour (2006) me Titra Shqip
Monamour (2006) me Titra Shqip
Monamour (2006) me Titra Shqip
Monamour (2006) me Titra Shqip
Monamour (2006) me Titra Shqip
Monamour (2006) me Titra Shqip
Titulli origjinal Monamour
Vlerësimi IMDb 5.3 4,885 vota
Vlerësimi TMDb 5.5 54 vota
Shpërndarë12

Tituj të Ngjashëm

The Road (2009) me Titra Shqip
The Northman (2022) me Titra Shqip
The Big Short (2015) me Titra Shqip
Che: Part Two (2009) me Titra Shqip
Caged (2011) me Titra Shqip
Martesa aka The Marriage (2017) Film Shqiptar
A Royal Night Out (2015) me Titra Shqip
Call Jane (2022) me Titra Shqip
Toy Story 4 (2019) me Dublim Shqip
Wet Woman in the Wind (2016) me Titra Shqip
Down with the King (2021) me Titra Shqip
Intimacy (2001) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit