Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 206 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
Moloch (2022) me Titra Shqip

Moloch (2022) me Titra Shqip

May. 19, 2022Netherlands99 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Betriek jeton në buzë të një torfe në veri të Holandës. Kur ajo dhe familja e saj sulmohen nga një i huaj i rastësishëm një natë, Betriek vendos të gjejë një shpjegim. Sa më shumë që gërmon, aq më shumë bindet se po e gjuan diçka të lashtë.

Moloch (2022) me Titra Shqip
Moloch (2022) me Titra Shqip
Moloch (2022) me Titra Shqip
Moloch (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Moloch
Vlerësimi IMDb 6.1 1,193 vota
Vlerësimi TMDb 5.8 9 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Wrong Turn 5: Bloodlines 2012 me Titra Shqip
The Long Night (2022) me Titra Shqip
Pig Hunt (2008) me Titra Shqip
Carver 2008
Wind Chill (2007) me Titra Shqip
My Heart Can’t Beat Unless You Tell It To (2020) me Titra Shqip
The Skeleton Key (2005) me Titra Shqip
Rest Stop: Don’t Look Back (2008) me Titra Shqip
Burning Bright (2010)
A Quiet Place (2018) me Titra Shqip
Saw II (2005) me Titra Shqip
Zombie Driftwood (2010) me Titra Shqip