Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 152 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3viewsb.com
Moglie e Marito aka Husband & Wife (2017) me Titra Shqip

Moglie e Marito aka Husband & Wife (2017) me Titra Shqip

Apr. 13, 2017Italy100 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Sofia është një prezantuese ambicioze televizive në rritje. Andrea, nga ana tjetër, është një neurokirurg i shkëlqyer që kryen një eksperiment në trurin e njeriut. Të martuar prej dhjetë vitesh, ata janë në krizë të plotë dhe të dy, të cilët dikur ishin një çift i bukur, po mendojnë për divorc. Megjithatë, pas një eksperimenti shkencor të Andreas, ata papritmas e gjejnë veten brenda trupit të njëri-tjetrit: Andrea është Sofia dhe Sofia është Andrea. Që nga ai moment, ata nuk do të kenë zgjidhje tjetër veçse të jetojnë ekzistencën dhe jetën e përditshme të njëri-tjetrit.

Moglie e Marito aka Husband & Wife (2017) me Titra Shqip
Moglie e Marito aka Husband & Wife (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal Moglie e marito
Vlerësimi IMDb 6.4 1,844 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 286 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Vivo (2021) me Titra Shqip
High Risk (1995) me Titra Shqip
Boyfriends of Christmas Past (2021) me Titra Shqip
Finding Bliss (2009) me Titra Shqip
Diary of a Wimpy Kid: Dog Days (2012) me Titra Shqip
10 Years (2012) me Titra Shqip
Broken Flowers (2005) me Titra Shqip
Red Notice (2021) me Titra Shqip
A Walk in the Woods (2015) me Titra Shqip
Monster Trucks (2016) me Titra Shqip
The Count (1916) me Titra Shqip
Love Hard (2021) me Titra Shqip