Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 199 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Mobile Suit Gundam Hathaway (2021) me Titra Shqip

Mobile Suit Gundam Hathaway (2021) me Titra Shqip

Idealet e Charit dhe pasioni i Amuros, trashëgimtari i testamenteve të tyre...Jun. 11, 2021Japan96 Min.TV-14
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pas rebelimit të Char, Hathaway Noa drejton një kryengritje kundër Federatës së Tokës, por takimi me një oficer armik dhe një grua misterioze ndryshon fatin e tij.

Mobile Suit Gundam Hathaway (2021) me Titra Shqip
Mobile Suit Gundam Hathaway (2021) me Titra Shqip
Mobile Suit Gundam Hathaway (2021) me Titra Shqip
Mobile Suit Gundam Hathaway (2021) me Titra Shqip
Mobile Suit Gundam Hathaway (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal 機動戦士ガンダム 閃光のハサウェイ
Vlerësimi IMDb 7.2 108 vota
Vlerësimi TMDb 9.2 18 vota

Regjizori

Shuko Murase
Regjizori

Aktorët

Kensho Ono isHathaway Noa (voice)
Hathaway Noa (voice)
Reina Ueda isGigi Andalucia (voice)
Gigi Andalucia (voice)
Junichi Suwabe isKenneth Sleg (voice)
Kenneth Sleg (voice)
Soma Saito isLane Aim (voice)
Lane Aim (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Unknown (2011) me Titra Shqip
High Risk (1995) me Titra Shqip
Love (2015) me Titra Shqip
Face of Terror (2004) me Titra Shqip
Pursuit (2022) me Titra Shqip
Trigger Point 2021
Leonora addio (2022) me Titra Shqip
Bumblebee 2018
Platoon (1986) me Titra Shqip
The Forger (2014) me Titra Shqip
Sniper: Assassin’s End 2020
Cherry 2021

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit