Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 164 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh
Mixtape (2021) me Titra Shqip

Mixtape (2021) me Titra Shqip

Dec. 03, 2021USA94 Min.TV-PG
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në prag të vitit dymijë, jetimja e ngathët 12-vjeçare Beverly Moody zbulon një kasetë audio të regjistruar nga prindërit e saj kur ata ishin adoleshente. Beverly sheh në këtë përzierje këngësh mundësinë për të njohur më mirë prindërit e saj, pas një jete të kaluar me gjyshen e saj Gail, gjithashtu një nënë beqare që nuk mund të flasë për vajzën e saj të vdekur. Kështu fillon një aventurë për të gjetur të gjitha këngët në kasetë, gjatë së cilës Beverly miqësohet me fqinjën e saj të çuditshme Ellen, Nicky-n dhe Anti, pronarin “kundërshtar” të një dyqani diskografike që ajo do të mund të gjejë këngët dhe për të konsoliduar lidhjen midis Gail dhe Beverly.

Mixtape (2021) me Titra Shqip
Mixtape (2021) me Titra Shqip
Mixtape (2021) me Titra Shqip
Mixtape (2021) me Titra Shqip
Mixtape (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Mixtape
Vlerësimi IMDb 6.6 1,476 vota
Vlerësimi TMDb 7.4 42 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

3 Idiots (2009) me Titra Shqip
Asphalt Burning (2020) me Titra Shqip
Palitan (2021) me Titra Shqip
The Woman King (2022) me Titra Shqip
Sissy (2022) me Titra Shqip
Mobile Suit Gundam Hathaway (2021) me Titra Shqip
Balonat aka The Kites (1979) Film Shqiptar
Labyrinth of Lies (2014) me Titra Shqip
All the Money in the World (2017) me Titra Shqip
The Strange Thing About the Johnsons (2011) me Titra Shqip
Ready or Not (2019) me Titra Shqip
Blithe Spirit (2020) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit