Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 88 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
Minari (2021) me Titra Shqip

Minari (2021) me Titra Shqip

Feb. 12, 2021USA115 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në mesin e viteve 1980, Davidi, një djalë shtatëvjeçar koreano-amerikan, e sheh jetën e tij të përditshme të braktisur kur babai i tij vendos të transferojë të gjithë familjen e tij në fshatin Arkansas për të drejtuar fermën e tij dhe për të bërë realitet ëndrrën e tij amerikane. .

Minari (2021) me Titra Shqip
Minari (2021) me Titra Shqip
Minari (2021) me Titra Shqip
Minari (2021) me Titra Shqip
Minari (2021) me Titra Shqip
Minari (2021) me Titra Shqip
Minari (2021) me Titra Shqip
Minari (2021) me Titra Shqip
Minari (2021) me Titra Shqip
Minari (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Minari
Vlerësimi IMDb 7.5 64,924 vota
Vlerësimi TMDb 7.4 905 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Being the Ricardos (2021) me Titra Shqip
Sam & Kate (2022) me Titra Shqip
Art of Love (2021) me Titra Shqip
Wristcutters: A Love Story 2006 me Titra Shqip
Prom Night 2008
Porto (2017) me Titra Shqip
Five Children and It (2004) me Dublim Shqip
The House (2022) me Titra Shqip
Mass (2021) me Titra Shqip
Raya and the Last Dragon 2021 me Dublim Shqip
Deadly Illusions (2021) me Titra Shqip
Frequently Asked Questions About Time Travel (2009) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit