Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 52 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
Miami Supercops (1985) me Titra Shqip

Miami Supercops (1985) me Titra Shqip

Dec. 12, 1985Italy95 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në vitin 1978, 20 milionë dollarë u vodhën nga një bankë në Detroit. Njëri nga grabitësit u kap, njëri u gjet i vdekur dhe i treti u zhduk. Paratë nuk u gjetën kurrë. Shtatë vjet më vonë, grabitësi që u kap u lirua nga burgu. Ai shkoi menjëherë në Miami, por të nesërmen u gjet i vdekur. Tani agjentët e FBI-së, Doug Bennet dhe Steve Forest janë thirrur për të hetuar rastin ndërsa paraqiteshin si oficerë të policisë së Majamit. Diku në Miami, grabitësi i tretë fshihet me 20 milionë dollarët e tij, dhe ai ka një fillim shtatëvjeçar nga autoritetet.

Miami Supercops (1985) me Titra Shqip
Miami Supercops (1985) me Titra Shqip
Miami Supercops (1985) me Titra Shqip
Miami Supercops (1985) me Titra Shqip
Miami Supercops (1985) me Titra Shqip
Miami Supercops (1985) me Titra Shqip
Miami Supercops (1985) me Titra Shqip
Miami Supercops (1985) me Titra Shqip
Miami Supercops (1985) me Titra Shqip
Miami Supercops (1985) me Titra Shqip
Titulli origjinal Miami Supercops
Vlerësimi IMDb 6.1 7,485 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 331 vota

Regjizori

Aktorët

Terence Hill isDoug Bennett / Jay Donell
Doug Bennett / Jay Donell
Bud Spencer isSteve Forest / L.A. Ray
Steve Forest / L.A. Ray
C.B. Seay isChief Tanney
Chief Tanney
Ken Ceresne isRobert Delman / Ralph Duran
Robert Delman / Ralph Duran
C.V. Wood Jr. isBarkeeper
Barkeeper
Buffy Dee isPancho
Pancho
Richard Liberty isJoe Garrett
Joe Garrett
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Bridge of Dragons 1999 me Titra Shqip
Underworld (2003) me Titra Shqip
Predator 2 (1990) me Titra Shqip
Benny Loves You (2019) me Titra Shqip
Turning Red (2022) me Titra Shqip
Tag (2018) me Titra Shqip
The Heist of the Century (2020) me Titra Shqip
Fireheart (2022) me Titra Shqip
The Witcher: Nightmare of the Wolf (2021) me Titra Shqip
Ready to Rumble (2000) me Titra Shqip
White Elephant (2022) me Titra Shqip
Inception (2010) me Titra Shqip