Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 243 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sbanh.com
Mia and Me: The Hero of Centopia (2022) me Titra Shqip

Mia and Me: The Hero of Centopia (2022) me Titra Shqip

May. 26, 2022Australia82 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Mia zbulon se guri i saj magjik është pjesë e një profecie të lashtë dhe nis një udhëtim emocionues në ishujt më të largët të Centopia për t’u përballur me një të keqe të madhe dhe për të formuar fatin e saj.

Mia and Me: The Hero of Centopia (2022) me Titra Shqip
Mia and Me: The Hero of Centopia (2022) me Titra Shqip
Mia and Me: The Hero of Centopia (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Mia and Me: The Hero of Centopia
Vlerësimi IMDb 6.3 324 vota
Vlerësimi TMDb 3.9 5 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dragonheart 3: The Sorcerer’s Curse (2015) me Titra Shqip
Superman vs. The Elite (2012) me Titra Shqip
The King’s Daughter (2022) me Titra Shqip
Erotic Ghost Story III (1992) me Titra Shqip
Space Dogs: Tropical Adventure (2020) me Titra Shqip
Luna Park (2022) me Titra Shqip
Dakota (2022) me Titra Shqip
The Predator (2018) me Titra Shqip
Seoul Vibe (2022) me Titra Shqip
The Flash (2022) me Titra Shqip
Even Mice Belong in Heaven (2021) me Titra Shqip
Crouching Tiger, Hidden Dragon: Sword of Destiny (2016) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit