Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 2169 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Mia (2017) me Titra Shqip

Mia (2017) me Titra Shqip

Dec. 17, 2017Spain11 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Mia rrëfen rrëfimet e saj më intime, të pacensuruara, në qasjen e saj të parë ndaj një bote krejtësisht të re dominimi dhe nënshtrimi.

Mia (2017) me Titra Shqip
Mia (2017) me Titra Shqip
Mia (2017) me Titra Shqip
Mia (2017) me Titra Shqip
Mia (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal Mia
Vlerësimi IMDb 6.7 320 vota
Vlerësimi TMDb 5.5 13 vota

Regjizori

Oriol Colomar
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Kung-Fu Zohra (2022) me Titra Shqip
Messi (2014) me Titra Shqip
Brothers (2015) me Titra Shqip
To the Adventure (2008) me Titra Shqip
Life in a Year 2020
The Fallout (2022) me Titra Shqip
Cinema Paradiso (1988) me Titra Shqip
The Red Sea Diving Resort (2019) me Titra Shqip
Love Actually (2003) me Titra Shqip
After Yang (2022) me Titra Shqip
Buba (2022) me Titra Shqip
The Survivor (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit