Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 80 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Metal Lords (2022) me Titra Shqip

Metal Lords (2022) me Titra Shqip

Metalizoni bythën tuaj.Apr. 08, 2022USA97 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Për adoleshentët e papërshtatshëm Hunter dhe Kevin, rruga drejt lavdisë është e qartë: Kushtojini veten metalit. Fito Betejën e Bandave. Dhe të adhurohen si perëndi.

Metal Lords (2022) me Titra Shqip
Metal Lords (2022) me Titra Shqip
Metal Lords (2022) me Titra Shqip
Metal Lords (2022) me Titra Shqip
Metal Lords (2022) me Titra Shqip
Metal Lords (2022) me Titra Shqip
Metal Lords (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Metal Lords
Vlerësimi IMDb 6.7 22,134 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 299 vota

Regjizori

Tim Johnson
Regjizori

Aktorët

Jaeden Martell isKevin Schlieb
Kevin Schlieb
Isis Hainsworth isEmily Spector
Emily Spector
Adrian Greensmith isHunter Sylvester
Hunter Sylvester
Noah Urrea isClay Moss
Clay Moss
Phelan Davis isRocky 'Skip' Hoffman
Rocky 'Skip' Hoffman
Brett Gelman isDr. Sylvester
Dr. Sylvester
Sufe Bradshaw isDean Swanson
Dean Swanson
Michelle Fang isLisa Randall
Lisa Randall
Analesa Fisher isKendall Sarn
Kendall Sarn
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Love in the Villa (2022) me Titra Shqip
Furioza (2021) me Titra Shqip
The Hating Game (2021) me Titra Shqip
Home Alone 2: Lost in New York (1992) me Titra Shqip
Love Tactics (2022) me Titra Shqip
Spider-Man: Homecoming (2017) me Titra Shqip
Extraction (2020) me Titra Shqip
In Good Company (2004) me Titra Shqip
Romeo & Juliet (2021) me Titra Shqip
The Last Samurai (2003) me Titra Shqip
Battle Royale (2000) me Titra Shqip
You Don’t Mess with the Zohan (2008) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit