Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 72 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 3fcom
Messi (2014) me Titra Shqip

Messi (2014) me Titra Shqip

Sep. 06, 2014Spain93 Min.TV-Y
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Jeta dhe karriera e futbollistit të famshëm Lionel Messi, treguar duke kombinuar materialin e repertorit dhe rindërtimet e trilluara. Historia se si një nga futbollistët më të mëdhenj argjentinas dhe botëror të të gjitha kohërave, arriti famë pas shumë sakrificash, duke filluar me një problem të rritjes të diagnostikuar kur ai ishte pak më shumë se një fëmijë.

Messi (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Messi
Vlerësimi IMDb 7.3 3,701 vota
Vlerësimi TMDb 7.2 134 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Jennifer Lopez: Halftime (2022) me Titra Shqip
Becoming Zlatan (2016) me Titra Shqip
Blood Brothers: Malcolm X and Muhammad Ali (2021) me Titra Shqip
Murderball (2005) me Titra Shqip
More Than Miyagi: The Pat Morita Story (2021) me Titra Shqip
The Trader (2018) me Titra Shqip
The Real Charlie Chaplin (2021) me Titra Shqip
Friends: The Reunion (2021) me Titra Shqip
The Adventures of Anais Nin (2015) me Titra Shqip
Life Overtakes Me (2019) me Titra Shqip
Money Heist: The Phenomenon (2020) me Titra Shqip
The Man Putin Couldn’t Kill (2021) me Titra Shqip