Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 62 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Meskina (2021) me Titra Shqip

Meskina (2021) me Titra Shqip

Shkruani përrallën tuaj.Jul. 15, 2021Netherlands94 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një autore aspirante për fëmijë tridhjetë e ca, e emërtuar si “meskina” (rast për keqardhje) nga komuniteti i saj maroke-holandez për faktin se është ende pa karrierë dhe beqare, vendos të gjejë një herë e mirë suksesin profesional dhe dashurinë e vërtetë.

Meskina (2021) me Titra Shqip
Meskina (2021) me Titra Shqip
Meskina (2021) me Titra Shqip
Meskina (2021) me Titra Shqip
Meskina (2021) me Titra Shqip
Meskina (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Meskina
Vlerësimi IMDb 5.6 775 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 18 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Mama Weed (2020)
Love (2015) me Titra Shqip
Look Both Ways (2022) me Titra Shqip
Results (2015) me Titra Shqip
Sexual Chronicles of a French Family (2012) me Titra Shqip
Nothing Like the Holidays (2008) me Titra Shqip
Un + une (2015) me Titra Shqip
Me Time (2022) me Titra Shqip
Boonie Bears: The Wild Life (2021) me Titra Shqip
Beyond the Lights (2014) me Titra Shqip
Last Summer (2021) me Titra Shqip
The Man From Toronto (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit