Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 78 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Merantau (2009) me Titra Shqip

Merantau (2009) me Titra Shqip

Çdo udhëtim duhet të fillojë me një hap të vogël.Aug. 06, 2009Indonesia134 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në Minangkabau, West Sumatera, Yuda, një praktikues i aftë i Silat Harimau është në përgatitjet e fundit për të filluar ritet e tij “Merantau” të vjetra një shekullore të kalimit që do të kryhen nga të rinjtë e komunitetit që do ta shohin atë të largohet nga komoditetet e tij. fshat idilik bujqësor dhe të bëjë emër në qytetin plot zhurmë të Xhakartës.

Merantau (2009) me Titra Shqip
Merantau (2009) me Titra Shqip
Merantau (2009) me Titra Shqip
Titulli origjinal Merantau
Vlerësimi IMDb 6.7 10,943 vota
Vlerësimi TMDb 6.509 172 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Vindicator (2020)
Convoy 48 The War Train (2019) me Titra Shqip
Prom Night 2008
The Aviary (2022) me Titra Shqip
Snowpiercer (2013) me Titra Shqip
Black Panther: Wakanda Forever (2022) me Titra Shqip
Centigrade 2020
The Guest (2014) me Titra Shqip
Diary of a Nymphomaniac (2008) me Titra Shqip
Pieces of a Woman 2020 me Titra Shqip
Don’t Breathe (2016) me Titra Shqip
Man of Steel (2013) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit