Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 256 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
Men (2022) me Titra Shqip

Men (2022) me Titra Shqip

Ajo që ju ndjek do t'ju gjejë.May. 20, 2022United Kingdom100 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pas një tragjedie personale, Harper tërhiqet e vetme në fshatin e bukur anglez, duke shpresuar të gjejë një vend për t’u shëruar. Por dikush – ose diçka – nga pylli përreth duket se po e ndjek atë dhe ajo që fillon si tmerr që ziehet bëhet një makth i formuar plotësisht, i banuar nga kujtimet dhe frikërat e saj më të errëta.

Men (2022) me Titra Shqip
Men (2022) me Titra Shqip
Men (2022) me Titra Shqip
Men (2022) me Titra Shqip
Men (2022) me Titra Shqip
Men (2022) me Titra Shqip
Men (2022) me Titra Shqip
Men (2022) me Titra Shqip
Men (2022) me Titra Shqip
Men (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Men
Vlerësimi IMDb 6.3 10,384 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 120 vota

Regjizori

Alex Garland
Regjizori

Aktorët

Rory Kinnear isGeoffrey
Geoffrey
Sarah Twomey isPolice Officer Frieda
Police Officer Frieda
Sonoya Mizuno isPolice Operator
Police Operator
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Game of Death (1978) me Titra Shqip
Preparations to Be Together for an Unknown Period of Time (2020) me Titra Shqip
Paper Lives 2021
Firebird (2021) me Titra Shqip
Rest Stop: Don’t Look Back (2008) me Titra Shqip
Sweat (2021) me Titra Shqip
Sherlock: The Abominable Bride 2016 me Titra Shqip
Dragon Wars (2007) me Titra Shqip
APT. (2006) me Titra Shqip
Imagine Me & You (2005) me Titra Shqip
Chavez Cage of Glory (2013) me Titra Shqip
The Jacket (2005) me Titra Shqip