Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 2055 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Memory (2022) me Titra Shqip

Memory (2022) me Titra Shqip

Mendja e tij po shuhet. Ndërgjegjja e tij është e pastër.Apr. 28, 2022USA114 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Alex, një vrasës me qira, zbulon se ai është bërë një objektiv pasi ai refuzon të përfundojë një punë për një organizatë të rrezikshme kriminale. Me sindikata e krimit dhe FBI në ndjekje të nxehtë, Alex ka aftësitë për të qëndruar përpara, përveç një gjëje: ai po lufton me humbje të rëndë të kujtesës, duke ndikuar në çdo lëvizje të tij. Alex duhet të vërë në dyshim çdo veprim të tij dhe kujt mund t’i besojë përfundimisht.

Memory (2022) me Titra Shqip
Memory (2022) me Titra Shqip
Memory (2022) me Titra Shqip
Memory (2022) me Titra Shqip
Memory (2022) me Titra Shqip
Memory (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Memory
Vlerësimi IMDb 5.6 1,280 vota
Vlerësimi TMDb 7.1 24 vota

Regjizori

Aktorët

Liam Neeson isAlex Lewis
Alex Lewis
Guy Pearce isVincent Serra
Vincent Serra
Taj Atwal isLinda Amistead
Linda Amistead
Harold Torres isHugo Marquez
Hugo Marquez
Monica Bellucci isDavana Sealman
Davana Sealman
Ray Stevenson isDetective Danny Mora
Detective Danny Mora
Louis Mandylor isDrunk Broker
Drunk Broker
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dune (1984) me Titra Shqip
The Predator (2018) me Titra Shqip
Echo Boomers (2020)
Never Back Down: Revolt (2021) me Titra Shqip
Double Team (1997) me Titra Shqip
The Empire Strikes Back 1980
Chi-Raq (2015) me Titra Shqip
Cross the Line (2020) me Titra Shqip
Live by Night (2016) me Titra Shqip
X-Men Origins: Wolverine 2009
Body of Lies (2008) me Titra Shqip
Homebound (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit