Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 558 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sbanh.com
Medieval (2022) me Titra Shqip

Medieval (2022) me Titra Shqip

Për nder. Për drejtësi. Për lirinë.Sep. 08, 2022Czech Republic126 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Historia e ikonës dhe komandantit çek të shekullit të 14-të, Jan Zizka, i cili mundi ushtritë e Urdhrit Teutonik dhe Perandorisë së Shenjtë Romake.

Medieval (2022) me Titra Shqip
Medieval (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Medieval
Vlerësimi IMDb 6.4 1,055 vota
Vlerësimi TMDb 7 11 vota

Regjizori

Petr Jákl
Regjizori

Aktorët

Ben Foster isJan Žižka
Jan Žižka
Sophie Lowe isKateřina
Kateřina
Michael Caine isLord Boreš
Lord Boreš
Til Schweiger isRožmberk
Rožmberk
Matthew Goode iskrál Zikmund
král Zikmund
Karel Roden isVáclav IV.
Václav IV.
Jan Budař isMatthew
Matthew
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Auschwitz Report (2021) me Titra Shqip
Avengers Confidential: Black Widow & Punisher (2014) me Titra Shqip
Seven Samurai 1954
Obsessed (2014) me Titra Shqip
Silent Night (2020) me Titra Shqip
12 Mighty Orphans (2021) me Titra Shqip
When Cows Fly 2019 me Titra Ship
Swan Song (2021) me Titra Shqip
He’s Just Not That Into You (2009) me Titra Shqip
Argo (2012) me Titra Shqip
The Best of Me (2014) me Titra Shqip
Four Good Days (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit