Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 156 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Mean Creek (2004) me Titra Shqip

Mean Creek (2004) me Titra Shqip

Nën sipërfaqe, të gjithë kanë një sekret.Jan. 15, 2004United States90 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

I urti Samo dhe vëllai i tij më i madh Rocky vijnë me një plan për t’i dhënë një mësim Xhorxhit, ngacmuesit të shkollës. Ideja është që të ftohet Xhorxhi në një mbrëmje në liqen për ta poshtëruar. Kur arrin dita e caktuar, Sam do të dëshironte të tërhiqej, por është tepër vonë …

Mean Creek (2004) me Titra Shqip
Mean Creek (2004) me Titra Shqip
Titulli origjinal Mean Creek
Vlerësimi IMDb 7.2 30,905 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 252 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Clovehitch Killer (2018)
Together Together (2021) me Titra Shqip
City of Life and Death (2009) me Titra Shqip
Baby’s Day Out (1994) me Dublim Shqip
Passengers (2016) me Titra Shqip
Infinite (2021) me Titra Shqip
Flinch 2021
The Ties (2020) me Titra Shqip
Sex and the City (2008) me Titra Shqip
The Tender Bar (2021) me Titra Shqip
A Walk in the Woods (2015) me Titra Shqip
Bring Him Back Dead (2022) me Titra Shqip