Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 324 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Maze Runner: The Scorch Trials (2015) me Titra Shqip

Maze Runner: The Scorch Trials (2015) me Titra Shqip

Labirinti ishte vetëm fillimi.Sep. 09, 2015USA131 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Thomas dhe shokët e tij Gladers përballen me sfidën e tyre më të madhe deri më tani: kërkimin e të dhënave rreth organizatës misterioze dhe të fuqishme të njohur si WCKD. Udhëtimi i tyre i çon në Scorch, një peizazh i shkretë i mbushur me pengesa të paimagjinueshme. Duke u bashkuar me luftëtarët e rezistencës, Gladers përballen me forcat jashtëzakonisht superiore të WCKD dhe zbulojnë planet e saj tronditëse për të gjithë ata.

Maze Runner: The Scorch Trials (2015) me Titra Shqip
Maze Runner: The Scorch Trials (2015) me Titra Shqip
Maze Runner: The Scorch Trials (2015) me Titra Shqip
Maze Runner: The Scorch Trials (2015) me Titra Shqip
Maze Runner: The Scorch Trials (2015) me Titra Shqip
Maze Runner: The Scorch Trials (2015) me Titra Shqip
Maze Runner: The Scorch Trials (2015) me Titra Shqip
Maze Runner: The Scorch Trials (2015) me Titra Shqip
Maze Runner: The Scorch Trials (2015) me Titra Shqip
Maze Runner: The Scorch Trials (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Maze Runner: The Scorch Trials
Vlerësimi IMDb 6.3 249,163 vota
Vlerësimi TMDb 6.723 9,070 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Rurouni Kenshin: The Beginning (2021) me Titra Shqip
The Man with the Iron Fists 2 2015
Backdraft 2 (2019) me Titra Shqip
Jungle Cruise (2021) me Titra Shqip
Bloodsport 1988 me Titra Shqip
Ne Zha (2019) me Dublim Shqip
Die Abrafaxe – Unter schwarzer Flagge (2001) me Dublim Shqip
Sin City (2005) me Titra Shqip
The Bourne Legacy 2012
Santana (2020)
Stillwater (2021) me Titra Shqip
The Predator (2018) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit