Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 20 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
Mayberry Man (2021) me Titra Shqip

Mayberry Man (2021) me Titra Shqip

Ai u dënua me një jetë më të mirë.Oct. 09, 2021USA98 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një yll arrogant filmi kapet për shpejtësi në një qytet të vogël jugor dhe dënohet të marrë pjesë në Mayberry Fest: një festival njëjavor që feston “The Andy Griffith Show”. I zhytur në një Mayberry të ditëve moderne, atij i është dhënë një shans për të zbuluar kuptimin e vërtetë të miqësisë dhe familjes.

Mayberry Man (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Mayberry Man
Vlerësimi IMDb 5.6 195 vota
Vlerësimi TMDb 5.7 5 vota

Regjizori

Nancy Breaux
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

An Unexpected Christmas (2021) me Titra Shqip
Tag (2018) me Titra Shqip
My Favorite Girlfriend (2022) me Titra Shqip
3 Idiots (2009) me Titra Shqip
Bodies Bodies Bodies (2022) me Titra Shqip
The Valet (2022) me Titra Shqip
Go for It (1983) me Titra Shqip
Hustle Down (2021) me Titra Shqip
Before We Go (2014) me Titra Shqip
I’m for the Hippopotamus (1979) me Titra Shqip
Detective Chinatown 2 (2018) me Titra Shqip
The Immigrant (1917) me Titra Shqip