Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 173 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Master (2022) me Titra Shqip

Master (2022) me Titra Shqip

Kjo shkollë është e mallkuar.Mar. 18, 2022USA98 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në një universitet elitar të Nju England, i ndërtuar në vendin e një kodre me trekëmbësh të epokës Salem, dy gra zezake përpiqen të gjejnë vendin e tyre. Duke lundruar në politikë dhe privilegje, ata ndeshen me manifestime gjithnjë e më të tmerrshme të së shkuarës së përhumbur të shkollës… dhe të tashmes.

Master (2022) me Titra Shqip
Master (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Master
Vlerësimi IMDb 4.9 3,142 vota
Vlerësimi TMDb 5.3 42 vota

Regjizori

Aktorët

Regina Hall isGail Bishop
Gail Bishop
Zoe Renee isJasmine Moore
Jasmine Moore
Amber Gray isLiv Beckman
Liv Beckman
Ella Hunt isCressida
Cressida
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Songbird (2020)
Preparations to Be Together for an Unknown Period of Time (2020) me Titra Shqip
Woman in Gold (2015) me Titra Shqip
Butter (2020) me Titra Shqip
Blood and Bone (2009) me Titra Shqip
Paper Spiders (2021)
Bullets of Justice (2020) me Titra Shqip
Passengers (2016) me Titra Shqip
Sky High (2020) me Titra Shqip
One More Kiss 1999
The Blood of Wolves (2018) me Titra Shqip
Blonde (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit