Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 100 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh
Mass (2021) me Titra Shqip

Mass (2021) me Titra Shqip

Oct. 08, 2021USA111 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Vite pas një të shtënash dramatike, tragjedia ndikoi shumë ndryshe në jetën e dy çifteve. Dallimet do të dalin në dritë gjatë një konfrontimi dramatik ballë për ballë mes prindërve të viktimës dhe atyre të qëlluesit.

Mass (2021) me Titra Shqip
Mass (2021) me Titra Shqip
Mass (2021) me Titra Shqip
Mass (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Mass
Vlerësimi IMDb 7.8 2,817 vota
Vlerësimi TMDb 8.4 24 vota

Regjizori

Fran Kranz
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Madison 2001
The True Adventures of Wolfboy (2019) me Titra Shqip
Leave No Traces (2021) me Titra Shqip
Battle Royale (2000) me Titra Shqip
I Am Legend (2007) me Titra Shqip
New World (2013) me Titra Shqip
Hansan: Rising Dragon (2022) me Titra Shqip
Come and See 1985
Aisha (2022) me Titra Shqip
The Tower (2012) me Titra Shqip
Nobel Son (2007) me Titra Shqip
Making Love 2000 me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit