Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 55 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Marvelous and the Black Hole (2022) me Titra Shqip

Marvelous and the Black Hole (2022) me Titra Shqip

Apr. 22, 2022USA81 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një delikuente adoleshente miqësohet me një magjistare të çuditshme që e ndihmon atë të lundrojë me demonët e saj të brendshëm dhe familjen jofunksionale me magjinë e dorës.

Marvelous and the Black Hole (2022) me Titra Shqip
Marvelous and the Black Hole (2022) me Titra Shqip
Marvelous and the Black Hole (2022) me Titra Shqip
Marvelous and the Black Hole (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Marvelous and the Black Hole
Vlerësimi IMDb 6.9 1,799 vota
Vlerësimi TMDb 7.5 2 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Bubble (2022) me Titra Shqip
Devil in a Blue Dress (1995) me Titra Shqip
Confessions of a Brazilian Call Girl (2011) me Titra Shqip
Nymphomaniac: Vol. II (2013) me Titra Shqip
Ready or Not (2019) me Titra Shqip
Jan Dara: The Beginning (2012) me Titra Shqip
A la mala (2015) me Titra Shqip
Bhoot Police (2021) me Titra Shqip
Dirty Dancing (2017) me Titra Shqip
Honor Society (2022) me Titra Shqip
Miss (2020)
Kicks (2016) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit