Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 672 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
Martesa aka The Marriage (2017) Film Shqiptar

Martesa aka The Marriage (2017) Film Shqiptar

Nov. 28, 2017Albania97 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Bekimi është me të dashurën e tij Anitën në përpjekje për të njohur eshtrat e prindërve të saj, të zhdukur gjatë luftës në Kosovë në vitin 1999. Martesa e tyre është në horizont, kanë mbetur vetëm dy javë dhe çifti është në kërkim të një lajmi qetësues. Pas kthimit në Prishtinë, të dy papritmas hasin Nolin, një muzikant i cili prej disa kohësh jeton në Francë. Nol ishte shoku më i ngushtë i Bekimit gjatë luftës dhe kjo i bën ata të kalojnë gjithnjë e më shumë kohë së bashku. Megjithatë, gjetja e Nolit e bën Bekimin gjithnjë e më shumë nervoz dhe agresiv. Ajo që të tjerët nuk e dinë është se Nol është në fakt ish-dashnori i fshehtë i Bekimit.

Martesa aka The Marriage (2017) Film Shqiptar
Martesa aka The Marriage (2017) Film Shqiptar
Martesa aka The Marriage (2017) Film Shqiptar
Titulli origjinal The Marriage
Vlerësimi IMDb 6.8 601 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 7 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Brick 2006
Law Abiding Citizen (2009) me Titra Shqip
Pretty Guardian Sailor Moon Eternal The Movie Part 2 (2021) me Titra Shqip
Sweet Girl (2021) me Titra Shqip
Tune in for Love (2019) me Titra Shqip
Airlift (2016) me Titra Shqip
Rambo: Last Blood (2019) me Titra Shqip
Heropanti (2014) me Titra Shqip
All About Anna (2005) me Titra Shqip
About Fate (2022) me Titra Shqip
Shadow in the Cloud 2020
Boogie (2021) me Titra Shqip