Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 891 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
Marry Me (2022) me Titra Shqip

Marry Me (2022) me Titra Shqip

Thuaj po.Feb. 09, 2022China112 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Filmi eksploron mundësitë se çfarë mund të ndodhë kur një superyll martohet me një Joe mesatar si shaka dhe zbulon se ndoshta nuk ishte aksident.

Marry Me (2022) me Titra Shqip
Marry Me (2022) me Titra Shqip
Marry Me (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Marry Me
Vlerësimi IMDb 6.5 339 vota
Vlerësimi TMDb 7.6 31 vota

Regjizori

Kat Coiro
Regjizori

Aktorët

Jennifer Lopez isKat Valdez
Kat Valdez
Owen Wilson isCharlie Gilbert
Charlie Gilbert
Maluma isBastian
Bastian
Sarah Silverman isParker Debbs
Parker Debbs
John Bradley isCollin Calloway
Collin Calloway
Chloe Coleman isLou Gilbert
Lou Gilbert
Utkarsh Ambudkar isCoach Manny
Coach Manny
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dumb and Dumber To (2014) me Titra Shqip
Little Fockers (2010) me Titra Shqip
Ma Rainey’s Black Bottom (2020) me Titra Shqip
Dennis the Menace: Cruise Control (2002) me Dublim Shqip
Superhero Movie (2008) me Titra Shqip
Modern Times (1936) me Titra Shqip
Little Big Top (2006) me Titra Shqip
Soy Luna: The Last Concert (2021) me Titra Shqip
Beverly Hills Cop (1984) me Titra Shqip
Four to Dinner (2022) me Titra Shqip
Jackass Forever (2022) me Titra Shqip
Dan in Real Life 2007 me Titra Shqip