Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 224 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Marmaduke (2022) me Titra Shqip

Marmaduke (2022) me Titra Shqip

Miku më i madh i njeriut.Apr. 28, 2022Canada88 Min.TV-Y7
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Dani i Madh Marmaduke mishëron një lapdog të rritur, me një brez të egër dhe një prirje për ligësi që është e zbutur me një ndjenjë të thellë dashurie dhe përgjegjësie për familjen e tij njerëzore, Winslows. Animacioni i ri është vendosur në botën e shfaqjeve elitare të qenve, divave të përhapura, rivaliteteve dhe komedisë slapstick.

Marmaduke (2022) me Titra Shqip
Marmaduke (2022) me Titra Shqip
Marmaduke (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Marmaduke
Vlerësimi IMDb 4.4 2,756 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 32 vota

Regjizori

Aktorët

Pete Davidson isMarmaduke (voice)
Marmaduke (voice)
J.K. Simmons isZeus (voice)
Zeus (voice)
Julie Nathanson isDottie (voice)
Dottie (voice)
David Koechner isPhil (voice)
Phil (voice)
Jason Anthony isRonnie (voice)
Ronnie (voice)
Shelby Young isShantrelle (voice)
Shantrelle (voice)
Sabra May isSheepdog (voice)
Sheepdog (voice)
Terri Douglas isBilly (voice)
Billy (voice)
Andrew Morgado isHenri / Phillipe (voice)
Henri / Phillipe (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Ice Age: A Mammoth Christmas (2011) me Titra Shqip
Tall Girl 2 (2022) me Titra Shqip
The Gold Rush (1925) me Titra Shqip
Peter Rabbit 2: The Runaway (2021) me Titra Shqip
Ice Age (2002) me Dublim Shqip
The Croods: A New Age 2020
Sleeping Beauty (1959) me Dublim Shqip
Herbie Fully Loaded (2005) me Titra Shqip
True Memoirs of an International Assassin (2016) me Titra Shqip
An Unexpected Christmas (2021) me Titra Shqip
Apollo 10½: A Space Age Childhood (2022) me Titra Shqip
Happiest Season 2020