Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 151 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Marilyn’s Eyes (2021) me Titra Shqip

Marilyn’s Eyes (2021) me Titra Shqip

Oct. 14, 2021Italy110 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Clara dhe Diego, nën drejtimin e psikiatrit të një qendre rehabilitimi ditore për njerëzit e shqetësuar që frekuentojnë, vendosin ta shndërrojnë qendrën e trajtimit në një restorant, ku përfshihen të gjithë shoqëruesit e tjerë të tyre.

Marilyn’s Eyes (2021) me Titra Shqip
Marilyn’s Eyes (2021) me Titra Shqip
Marilyn’s Eyes (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Marilyn ha gli occhi neri
Vlerësimi IMDb 6.6 1,225 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 171 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sweet Carolina (2021) me Titra Shqip
Sissy (2022) me Titra Shqip
Honor Society (2022) me Titra Shqip
Ocean’s Eight (2018) me Titra Shqip
Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie (2022) me Titra Shqip
Christmas with the Kranks (2004) me Titra Shqip
The Devil Wears Prada (2006) me Titra Shqip
Max Cloud (2020)
30 Days Max (2020) me Titra Shqip
Night at the Museum: Secret of the Tomb (2014) me Titra Shqip
Minions (2015) me Titra Shqip
Knight and Day (2010) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit