Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 146 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Margrete: Queen of the North (2021) me Titra Shqip

Margrete: Queen of the North (2021) me Titra Shqip

Sep. 16, 2021Denmark115 Min.Unrated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

1402. Mbretëresha Margrete I ka mbledhur mbretëritë nordike në një bashkim, të sunduar nëpërmjet djalit të saj të birësuar, Erikut. Por një komplot është duke u bërë dhe Margrete e gjen veten në një dilemë të pamundur që mund të shkatërrojë veprën e jetës së saj: Unioni Kalmar.

Margrete: Queen of the North (2021) me Titra Shqip
Margrete: Queen of the North (2021) me Titra Shqip
Margrete: Queen of the North (2021) me Titra Shqip
Margrete: Queen of the North (2021) me Titra Shqip
Margrete: Queen of the North (2021) me Titra Shqip
Margrete: Queen of the North (2021) me Titra Shqip
Margrete: Queen of the North (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Margrete den første
Vlerësimi IMDb 6.6 1,671 vota
Vlerësimi TMDb 6.364 22 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Novice (2021) me Titra Shqip
Addicted (2014) me Titra Shqip
Beyond the Mask (2015) me Titra Shqip
Black Sea (2014) me Titra Shqip
Snowpiercer (2013) me Titra Shqip
Delta of Venus (1995) me Titra Shqip
The One I Love (2014) me Titra Shqip
Save the Cinema (2022) me Titra Shqip
Exploits of a Young Don Juan (1986) me Titra Shqip
From Straight A’s to XXX (2017) me Titra Shqip
Only the Brave (2017) me Titra Shqip
The Dark Knight (2008) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit