Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1394 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Maneater (2022) me Titra Shqip

Maneater (2022) me Titra Shqip

200 dhëmbë. 0 shans.Aug. 26, 2022USA86 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8.5 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Një grup miqsh me pushime në një parajsë ishullore në dukje përndiqen nga një e bardhë e pamëshirshme pasi një aksident i lë ata të bllokuar dhe lënë për të vdekur.

Maneater (2022) me Titra Shqip
Maneater (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Maneater
Vlerësimi IMDb 5.7 15 vota
Vlerësimi TMDb 3.4 7 vota

Regjizori

Justin Lee
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Slumber Party Massacre (2021) me Titra Shqip
Black Widow (2021) me Titra Shqip
The Scribbler (2014) me Titra Shqip
Red 2021
The Djinn (2021)
Choose or Die (2022) me Titra Shqip
Teenage Vampire (2020) me Titra Shqip
The Purge: Election Year (2016) me Titra Shqip
Archenemy 2020
The 355 (2022) me Titra Shqip
The Uninvited (2009) me Titra Shqip
Femme Fatale (2002) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit