Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 26 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
Man Up (2015) me Titra Shqip

Man Up (2015) me Titra Shqip

Nëse nuk arrini të takoni, thjesht vidhni një!May. 29, 2015France88 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një grua beqare 34 vjeçare, Nancy, u var përsëri, e rraskapitur nga organizimet e pafundme të pafrytshme nga miqtë e saj, duke udhëtuar nëpër Londër për të bërë dolli edhe 10 vjet të tjera të martesës së suksesshme të lumtur magjike të prindërve të saj, përballet me një të divorcuar 40-vjeçar, Jack. , i cili e ngatërron atë për takimin e tij verbër 24 vjeçar. Nancy, duke vendosur të shkojë me të, ndodh që të hipë në udhëtimin më kaotik, por më gazmor të jetës së saj, të cilin asnjëra prej tyre nuk do ta harrojë kurrë.

Man Up (2015) me Titra Shqip
Man Up (2015) me Titra Shqip
Man Up (2015) me Titra Shqip
Man Up (2015) me Titra Shqip
Man Up (2015) me Titra Shqip
Man Up (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Man Up
Vlerësimi IMDb 6.8 53,420 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 820 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

2 Gisht Mjaltë aka 2 Fingers Honey (2019) Film Shqiptar
Dry Martina (2018) me Titra Shqip
Back to the Outback (2021) me Titra Shqip
Redirected (2014) me Titra Shqip
Art of Love (2021) me Titra Shqip
Modern Times (1936) me Titra Shqip
Kill Me Three Times (2015) me Titra Shqip
Voyagers 2021
Ella Enchanted (2004) me Titra dhe Dublim Shqip
National Lampoon Presents Dorm Daze 2003
Clueless (1995) me Titra Shqip
RED 2 (2013) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit