Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 146 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
Man of God (2021) me Titra Shqip

Man of God (2021) me Titra Shqip

Aug. 26, 2021Greece109 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

I internuar padrejtësisht, i dënuar pa gjyq, i shpifur pa shkak. Njeriu i Zotit përshkruan sprovat dhe mundimet e Shën Nektarios nga Egina, teksa mbart urrejtjen e padrejtë të armiqve të tij ndërsa predikonte Fjalën e Zotit.

Man of God (2021) me Titra Shqip
Man of God (2021) me Titra Shqip
Man of God (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Man of God
Vlerësimi IMDb 6.9 2,572 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 14 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Hostile Territory (2022) me Titra Shqip
The White Masai (2005) me Titra Shqip
Siberian Sniper (2021) me Titra Shqip
The World to Come (2021) me Titra Shqip
Hemel (2012) me Titra Shqip
The Circle (2017) me Titra Shqip
Blood and Bone (2009) me Titra Shqip
Windtalkers (2002) me Titra Shqip
Fever Dream (2021) me Titra Shqip
Beasts of No Nation (2015) me Titra Shqip
Mystic River (2003) me Titra Shqip
To the Adventure (2008) me Titra Shqip