Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 262 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Maleficent: Mistress of Evil (2019) me Titra Shqip

Maleficent: Mistress of Evil (2019) me Titra Shqip

Shkoni përtej përrallësOct. 16, 2019USA119 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Maleficent dhe ndrikulla e saj Aurora fillojnë të vënë në dyshim lidhjet komplekse familjare që i lidhin ndërsa tërhiqen në drejtime të ndryshme nga dasma e afërt, aleatët e papritur dhe forcat e reja të errëta në lojë.

Maleficent: Mistress of Evil (2019) me Titra Shqip
Maleficent: Mistress of Evil (2019) me Titra Shqip
Maleficent: Mistress of Evil (2019) me Titra Shqip
Maleficent: Mistress of Evil (2019) me Titra Shqip
Maleficent: Mistress of Evil (2019) me Titra Shqip
Maleficent: Mistress of Evil (2019) me Titra Shqip
Maleficent: Mistress of Evil (2019) me Titra Shqip
Maleficent: Mistress of Evil (2019) me Titra Shqip
Maleficent: Mistress of Evil (2019) me Titra Shqip
Maleficent: Mistress of Evil (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal Maleficent: Mistress of Evil
Vlerësimi IMDb 6.6 104,190 vota
Vlerësimi TMDb 7.34 5,174 vota

Regjizori

Aktorët

Angelina Jolie isMaleficent
Maleficent
Elle Fanning isPrincess Aurora
Princess Aurora
Harris Dickinson isPrince Phillip
Prince Phillip
Michelle Pfeiffer isQueen Ingrith
Queen Ingrith
Sam Riley isDiaval
Diaval
David Gyasi isPercival
Percival
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Tentacles (2021) me Titra Shqip
Zack Snyder’s Justice League 2021
Vice (2015) me Titra Shqip
Operation Seawolf (2022) me Titra Shqip
Mortal Kombat Legends: Snow Blind (2022) me Titra Shqip
Iron Man 3 (2013) me Titra Shqip
The Yin-Yang Master: Dream of Eternity (2020) me Titra Shqip
Petite Maman (2021) me Titra Shqip
Scooby-Doo! and the Loch Ness Monster (2004) me Dublim Shqip
Aladdin (2019) me Titra Shqip
Transformers 2007
Mayday (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit