Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 196 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Maleficent (2014) me Titra Shqip

Maleficent (2014) me Titra Shqip

Mos e besoni përrallën.May. 28, 2014USA97 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një e re e bukur, me zemër të pastër, Maleficent ka një jetë idilike duke u rritur në një mbretëri paqësore pyjore, deri në një ditë kur një ushtri pushtuese kërcënon harmoninë e tokës. Maleficent bëhet mbrojtësja më e ashpër e tokës, por në fund ajo pëson një tradhti të pamëshirshme – një akt që fillon ta kthejë zemrën e saj në gur. I vendosur për hakmarrje, Maleficent përballet me një betejë epike me pasardhësin e Mbretit pushtues dhe, si rezultat, vendos një mallkim mbi foshnjën e tij të porsalindur Aurora. Ndërsa fëmija rritet, Maleficent kupton se Aurora mban çelësin e paqes në mbretëri – dhe gjithashtu për lumturinë e vërtetë të Maleficent.

Maleficent (2014) me Titra Shqip
Maleficent (2014) me Titra Shqip
Maleficent (2014) me Titra Shqip
Maleficent (2014) me Titra Shqip
Maleficent (2014) me Titra Shqip
Maleficent (2014) me Titra Shqip
Maleficent (2014) me Titra Shqip
Maleficent (2014) me Titra Shqip
Maleficent (2014) me Titra Shqip
Maleficent (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Maleficent
Vlerësimi IMDb 6.9 373,528 vota
Vlerësimi TMDb 7.091 11,809 vota

Regjizori

Aktorët

Angelina Jolie isMaleficent
Maleficent
Elle Fanning isPrincess Aurora
Princess Aurora
Juno Temple isThistletwit
Thistletwit
Sam Riley isDiaval
Diaval
Brenton Thwaites isPrince Phillip
Prince Phillip
Kenneth Cranham isKing Henry
King Henry
Sarah Flind isPrincess Leila's Handmaiden
Princess Leila's Handmaiden
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Punisher: War Zone (2008) me Titra Shqip
Peter Rabbit (2018) me Titra Shqip
Nightbooks (2021) me Titra Shqip
X (2011) me Titra Shqip
The Addams Family 2 (2021) me Titra Shqip
Sweet Girl (2021) me Titra Shqip
Top Gun (1986) me Titra Shqip
Hotel Transylvania: Transformania (2022) me Titra Shqip
Wanted (2008) me Titra Shqip
Hunter Killer (2018) me Titra Shqip
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings (2021) me Titra Shqip
Burnout (2014) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit